Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава екстра луксузен стан во Центар спроти Рамстор, станот е 70 м2, 2 соби, комплет наместен, со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, реновиран комплет, балкон, вселив веднаш.

Код на недвижност: 15563

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА