Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Аеродром, кај Тобако 2, станот поседува 50 м2, 2 соби, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на струја, клима, гаража, машина за перење, балкон, нова градба,вселив од 15 јули.

Код на недвижност: 14878

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА