Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузна куќа во Црниче на Света Петка, се издаваат приземјето и првиот кат, со површина од 170 м2, 5 соби, долу има дневна соба кујна, работна соба и купатило, на 1 кат има 3 спални и 2 купатила и плус соба со плакари, наместен комплетно и убаво со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, kлима, нова градба, балкон, вселива веднаш.

Код на недвижност: 13273

Соби
5 соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
170 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
5 соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
170 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА