Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава УЛТРА ЛУКСУЗЕН стан кај Универзална Сала, поседува 110 м2 станбен простор кој што се состои од 3 спални соби и дневна со трпезарија и кујнски дел, комплетно и убаво наместен,со нов мебел, греење на сопствено парно, нова градба, НОВА КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,клима, лцд тв, ГАРАЖА, вселив од 16 мај.

Код на недвижност: 13189

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
110 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
110 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА