Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се продава комплет наместен стан во Црниче, понова градба, одлична локација, со површина од 50м2, 2 соби,  има ходник, вц со бања, една спална соба, отворен простор кујна трпезарија дневна и тераса на која се излегува и од дневната и од спалната соба, клима, сопствено парно греење на струја, ИМОТЕН ЛИСТ, дополнително има можност да се купи паркинг простор…

Код на недвижност: А 005

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА