Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се продава стан во КАРПОШ 3 со следниве карактеристики: – На 200 метри од Градски Парк и река Вардар – Вкупна квадратура на станот 144 м2 – Дневна соба од 55 м2 со трпезарија и кујна – Родителска спална + купатило – Две детски соби со едно купатило – Гостински тоалет – Пространа тераса со кожни фотењи и греење за зима на јужна страна од која излегуваат сите соби ( дневна + родителска, детска соба) – Остава Станот е компелтно опремен со модерен мебел и кујна од италијанско производство АРАН, душеци Бернарда, постелнина за сите соби и компелт апарати за домаќинство од висока класа (алармен сиситем, два бојлери, еркондишн, рерна со плотна, машина за садови, фрижидер, микробранова печка, машина за перење, правосмукалка, пегла, комплет сервиси со сите додатоци и прибори за јадење…) Сите соби имаат пространи плакари. Приклучен е на градско парно.

цена: 2300 евра/м2

Код на недвижност: А 009

Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
144 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
144 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА