Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се продава комплет наместен стан во Црниче, понова градба, одлична локација, со површина од 74 м2, 3 соби,  има ходник, гостински тоалет, вц со бања, две спални соби, гардеробер (walk-in closet) поврзан со спалната соба, отворен простор кујна трпезарија дневна и француски балкон, клима, сопствено парно греење на струја, ИМОТЕН ЛИСТ, дополнително има можност да се купи паркинг простор…

Код на недвижност: А 006

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
74 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
74 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА