Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се продава комплет наместен стан во Кисела Вода во близина на средното економско училиште, понова градба, одлична локација, со површина од 69 м2, 3 соби, има ходник, гостински тоалет, вц со бања, две спални соби, отворен простор кујна трпезарија дневна и тераса од која се излегува и од дневната соба и од спалната соба., клима, сопствено парно греење на струја, ИМОТЕН ЛИСТ, дополнително има можност да се купи паркинг простор…

Код на недвижност: А 002

Соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
69 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
69 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА