Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ѓорче Петров

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се продава куќа во Ново Село, општина Ѓорче Петров – Скопје, со површина од 144 м2 станбена површина, приземје + 1 кат, вкупно 6 соби, купатило, кујна, 2 балкони, подрум и одлично дворно место од 1348 м2. Чист имотен лист

Код на недвижност: А 001

Соби
6+ соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
144 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
6+ соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
144 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА