A 019

ДАРМА ДОМА ви нуди нови деловни простори за изнајмување во деловен објект, со вкупна површина од 6500м2. Објектот располага со сопствен кафе бар и со roof top. Деловните простори се лоцирани на приземје, први и втори кат и се со површина од 1000м2 по кат и магацински дел со палетарен систем лоциран на второ подземно […]

28709

Се издава куќа во Злокуќани, со површина од 200 м2, куќата е на 3 ката, 4 соби, дневна и 3 спални, 2 купатила, користење на две езерца, два водопади, паркови, детски и спортски игралишта, пријатни шеталишта, шадрвани за забави и базен, со приватен влез од две страни, сопствен егзотичен двор, три тераси. Поглед кон две […]

22422

Се издава нов луксузен апартман во луксузниот комплекс СВЕТИ ЈОВАН ВО Злокуќани, наместен комплет со нов мебел, со површина од 100 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, клима, нова кујна, машина за перењe , машина за садови, 2 бањи, 3 балкони, секоја соба поседува балкон, кои гледаат кон езерцата, 24 часа обезбедување, базен, 2 […]