27257

Се издава нова куќа во Бардовци, поседува 400 м2, на 2 ката, 7 соби, на 1 кат има спална 2 бањи, работна соба, кујна, дневна и голема тераса. на 2 кат има 2 големи спални, една детска соба, купатило, дневна, кујна и тераса, греење на фенкољери, плац од 860 м2, клима, куќата се издава ПОЛУНАМЕСТЕНА, […]

27033

Се изнајмува луксузно наместена куќа во Бардовци. Куќата е на три спрата, се издава целосно или полу наместена.

22067

Се издава нова куќа во Бардовци после Црквата, поседува 400 м2, приземје и 2 ката, 9 соби, греење на сопствено парно, 2 инвертер клими, камин, нова кујна, скомплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 1 гаражa плус 2 паркинг места, 2 помошни простории, двор,моментално е полунаместена, но може да се испразни, веднаш вселивa. Цена- […]

24353

Се издава луксузна Куќа во Бардовци, поседува 560 м2 внатрешна површина, 7 соби, 4 балкони, надворешен паркинг, се издава сутерен, приземје и 1 кат, 3 клими, 7 купатила, ПРЕУБАВ двор од 2000 м2, ВИНАРИЈА, БАЗЕН, ТЕРЕТАНА.