Description

Се издава луксузен стан во Буњаковец,поседува 100 м2, 3 соби, наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, станот е дуплекс, со клима, машина за перење, машина за садови, 2 купатила, голем балкон, светол стан, со сопствен ПАРКИНГ, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area100 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

75 Квадрати
2
1
56 Квадрати
1
1
1