Description

Се издава нов луксузен стан во Тафталиџе, во Гранд Престиж, поседува 55 м2, 2 соби, днавна и спална, наместен со нов мебел, машина за садови, клима, лифт, балкон,нова градба,греење на парно, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 2
 • Home area55 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

75 Квадрати
2
1
1
40 Квадрати
1
1