Description

Се издава нов наместен стан во Аеродром кај Поликлиника Јане Сандански,, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, вц, балкон, наместен со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,нова градба, близина на градинки, основно училиште и супермаркети и автобуска станица , вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаАеродром
 • Home area50 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital