Description

Се издава нов стан во Тафталиџе 1 позади Веро Тафталиџе на 4 кат во добро одржувана зграда со лифт и централно парно.
Станот е реновиран, 85 м2, со голема дневна, издвоена и опремена кујна, две спални соби, бања и тоалет.
Локацијата е мирна со обезбеден паркинг простор за станарите. Станот е погоден за канцелариски простор како и за фамилија, поради близината на маркети, училишта и градинки.СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН, со кујна, апарати,клима, машина за садови,плакари, балкон, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 1
 • Home area85 Квадрати
 • Rooms3
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital