Description

Се издава МОДЕРНО НАМЕСТЕН стан во КИСЕЛА ВОДА,кај Рампа, поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, гаража, балкон, нова градба, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКисела Вода
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

100 Квадрати
2
1
1
65 Квадрати
1
1