Description

Се издава убаво опремен стан во Карпош 3, 63 м2, 2 соби. Истиот е комплетно уреден со нов мебел, има градско парно, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, вселив од 01.01.2020 год.

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 3
 • Home area63 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital