Description

Се издава луксузен стан во Центар во Капиштец спроти Зебра, поседува 75 м2, 3 соби,наместен комплетно со нов мебел, НОВА КУЈНА,, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, тоалет, тераса, клима. лцд. нова градба 2019г, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, ПАРКИНГ, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area75 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital