Description

Се издава луксузно опремен стан во Центар позади Рамстор кај Мвр,наместен комплет со нов мебел, станот поседува 70 м2,3 соби, дневна, и 2 спални. нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба, клима , машина, сопствен паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area70 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital