Description

Се издава ПРАЗЕН стан во Аеродром кај Тобако 2, поседува 75 м2, 4 соби, дневна и 3 спални. балкон, СТАНОТ СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН,греење на парно, нова градба, паркинг, балкон, ГАРАЖА со 2 паркинг места, 2 купатила, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

 

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаАеродром
 • Home area75 Квадрати
 • Rooms4
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

56 Квадрати
1
1
1
55 Квадрати
1
1
1