Description

Се издава стан во Капиштец кај Зебра, поседува 70 м2, 3 соби,дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина, греење на сопствено парно, нова градба, клима, ПАРКИНГ, 2 купатила, вселив веднаш..

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКапиштец
 • Home area70 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

56 Квадрати
1
1
1