Description

Се издава луксузен стан позади Универзална Сала, станот е 70 м2,со 3 соби,наместен комплет cо нов мебел. нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, машина за садови, нова градба, клима. 2 купатила, Гаража, балкон, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area70 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

50 Квадрати
1