Description

Се издава НОВ СТАН НА ВОДНО, поседува 40 м2,2 соби, наместен комплетно со нов мебел,нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, 2 тв, балкон, нова градба,ВСЕЛИВ ВЕДНАШ …

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаВодно
 • Home area40 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

80 Квадрати
3
1
1