Description

Се издавa луксузен стан во Аеродром кај Тобако 2 , станот поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална,комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, балкон. паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаАеродром
 • Home area40 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

55 Квадрати
1
1
1

Leave a Comment

Your email address will not be published.