Description

Се издава луксузен стан во Карпош 3 kaj City Mall, станот е 80 м2,3 соби,наместен со нов мебел,дневна и 2 спални, греење на парно, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,паркинг,клима, балкон со поглед према Водно, нова градба, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 3
 • Home area80 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

56 Квадрати
1
1
1