Description

Се издава нов стан во Карпош 1 kaj Симпо, станот поседува 50 м2 . 2 соби,дневна, и спална. наместен комплетно со нов мебел,греење на парно, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, клима, гаража, вселив од 01 Март…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 1
 • Home area50 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

77 Квадрати
2
1
1