Description

Се издава луксизен стан во Центар во близина на Државна Болница, наместен комплет со нов мебел, станот поседува 75 м2, 3 соби , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,греење на струја.2 купатила, нова градба 2018г, балкон, клима, вселив веднаш..

ГАЛЕРИЈА

 

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area75 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital