Description

Сеиздава луксузен стан во Центар позади Рамстор кај МВР, станот е 100 м2,со 4 соби,дневна и 3 спални соби, наместен комплетно со нов мебел, греење на парно, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 балкон, 2 купатила,машина, клима,ПАРКИНГ. сауна, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

 

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area100 Квадрати
 • Rooms4
 • Кревети3
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital