Description

Се издава нов стан во Карпош 2 кај Ми-Да, станот поседува 55 м2 , дневна и спална, наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, паркинг, нова градба, вселив веднаш….

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 2
 • Home area55 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital