Description

Се издава ЛУКСУЗЕН стан кај Државна болница,близу Словенечка Амбасада, станот е 56 м2,2 соби, греење на опствено парно, комплет наместен,со НОВ МЕБЕЛ,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, ГАРАЖА, вселив од 1 октомври….

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area56 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

75 Квадрати
2
1