Description

Се издава луксузен стан кај Нова Железничка,близу Центар. ПОСЕДУВА 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални. се издава комплет наместен со нов мебел. клима. балкон. понова градба. машина за садови. вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area65 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital