Description

Се издава ЛУКСУЗЕН стан во Ново Лисиче, на почеток станот поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, балкон, клима, греење на парно,ПАРКИНГ, нова градба. камин. машина за сушење. машина за садови,во одлична состојба и се наоѓа во прекрасна мирна околина, со паркови и зеленила, слободен веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 08219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаНово Лисиче
 • Home area55 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

40 Квадрати
1
1
1