Description

Се издава луксузен стан во Тафталиџе 1 кај Ѓорѓи Димитрив, станот е дуплекс, поседува 50 м, 2 соби, дневна и спална соба, наместен со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на струја, балкон,клима, камин, 2 купатила, паркинг, нова градба. вселив од 1 август…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 1
 • Home area50 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Leave a Comment

Your email address will not be published.