Description

Се издава нов стан во Тафталиџе кај Форца. близу City Mall. поседува 55 м2, 2 собо, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови. 2 балкони. нова градба, клима. паркинг. вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

 

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 2
 • Home area55 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

65 Квадрати
1
1
1
60 Квадрати
2
1
1

Leave a Comment

Your email address will not be published.