Description

Се издава луксузен стан во Карпош 3 позади City Mall, станот поседува 80 м2, 3 соби, комплетно наместен со нов мебел,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови. греење на парно,клима, нова градба, паркинг,невселен до сега. вселив веднаш….

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 3
 • Home area80 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital