Description

Се издава луксузен стан во Карпош 2, кај Мида. станот поседува 50 м2 ,2 соби, наместен комплетно со нов мебел. нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, нова градба. вселив веднаш….

ГАЛЕРИЈА

 

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 2
 • Home area50 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

50 Квадрати
1
40 Квадрати
1
1