Description

Се издава стан во Кисела Вода кај Кирил Пејчиновиќ. станот поседува 60 м2, 3 соби, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН, со кујна и апарати. реновиран. греење на парно. kлима. ПАРКИНГ, вселив од 1 август…

ГАЛЕРИЈА

 

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКисела Вода
 • Home area60 Квадрати
 • Rooms3
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Leave a Comment

Your email address will not be published.