Description

Се издава луксузен стан во комплексот Верина , поседува 210 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба, 3 балкони,клима, 3 бањи, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаВолково
 • Home area210 Квадрати
 • Rooms4
 • Кревети3
 • Купатила3
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital