Description

Се издава луксузен стан позади Универзална Сала, станот е 60 м2,со 3 соби, наместен комплетно СО НОВ МЕБЕЛ, НОВА КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, Лифт, балкон.нова градба.вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area60 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

75 Квадрати
2
1
1