Description

Се издава нов стан во Дебар Маало, наместен комплет со нов мебел,станот поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална. нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на струја,клима, 2 балкони, машина за садови, нова градба, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаДебар Маало
 • Home area50 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

50 Квадрати
1
65 Квадрати
3
1
1

Leave a Comment

Your email address will not be published.