Description

Се издава луксузен стан во Козле, поседува 80 м, 3 соби, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, машина за садови. нова градба, 2 балкони. клима, ПОГЛЕД ПРЕМА ВОДНО. ГАРАЖА, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКозле
 • Home area80 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

65 Квадрати
3
1
1