Description

Се издава нов стан во Центар кај Католичка, наместен комплет со понов мебел, станот поседува 60 м2, 2 соби,дневна и спална, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно, нова градба, клима, ГАРАЖА. вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area60 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

55 Квадрати
1
1
1

Leave a Comment

Your email address will not be published.