Description

Се издава нов стан во Тафталиџе во Гранд Престиж, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална соба. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,греење на струја, клима,балкон со поглед према Водно,нова градба, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

 

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 2
 • Home area55 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

50 Квадрати
1
1
1

Leave a Comment

Your email address will not be published.