Description

Се издава луксузен стан во ЦЕНТАР кај Соборен Храм, кај Дувет Хотел, поседува 55м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплетно со нов мебел, греење на струја. kлимаи нвертер. НОВА КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова граба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА. вселив веднаш….

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area55 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital