Description

Се издава ЛУКСУЗЕН стан во Центар кај Католичка Црква, 95 м2 станбен простор кој што се состои од 2 спални соби и дневна со трпезарија и кујнски дел, комплетно и убаво наместен,со нов мебел, греење на парно, нова градба, НОВА МЕДИЈАПАН КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,клима, лцд тв, ГАРАЖА, 2 КУПАТИЛА, 2 БАЛКОНИ, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area95 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital