Description

Се издава нов стан во населба Долно Водно, близу Завод за Рехабилитација, станот поседува 65м2, 3 соби, дневна и 2 спални, греење на сопствено парно, наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, клима, ГАРАЖА, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаВодно
 • Home area65 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital