Description

Се изнајмува eкстра луксузен стан во Дебар Маало кај Соборен Храм, Станот е комплетно опремен со нов мебел, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно, балкон, 3 клими, ГАРАЖА, 2 телевизори, нова градба, ВСЕЛИВ ВЕДНАШ…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаДебар Маало
 • Home area70 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

75 Квадрати
2
1
56 Квадрати
1
1
1