Description

Се издава луксузен стан во Долно Водно,близу Центарот на градот. Во близина се наоѓаат Државната болница, градинката “Кочо Рацин“, Т.Ц. Зебра, наместен комплет со нов мебел, поседува 105 м2, 3 соби, две спални, просторна и светла дневна соба со трпезарија, јужна ориентација, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима,машина за перење , греење на парно, 2 балкони, 2 бањи.3 телевизори, нова градба, ГАРАЖА, во тивок и мирен дел, вселив веднаш….

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаВодно
 • Home area105 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital