Description

Се издава луксузен стан во Центар на Плоштад, станот поседува 100 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен со нов мебел,реновиран комплет, Луксузно опремен , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, ПАРКИНГ, 3 балкони, клима, купатилo, вселив веднаш..

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area100 Квадрати
 • Rooms4
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital