Description

Се издава стан во Карпош 2 кај Машински, поседува 80 м2, 3 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно, клима инвертер. 2 балкони, 2 купатила, нова градба.ГАРАЖА, СЕ ИЗДАВА САМО ЗА СТРАНЦИ, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 2
 • Home area80 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital